کابل OBD2 دیاگ GDS
کابل OBD2 دیاگ GDS
کابل OBD2 دیاگ GDS

کابل OBD2 دیاگ GDS

2 ریال
کابل دیاگ GDS جهت اتصال دستگاه دیاگ GDS به خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، بر اثر استفاده مکرر از کابل ممکن است دچار مشکلاتی از جمله فرسودگی ، پارگی و یا قطعی شود از این رو کاربر ناچار به تعویض کابل OBD2 دیاگ GDS می شود.  معمولا کابل های اورجینال توسط شرکت های سازنده فقط در پکیج دستگاه ارائه میشود در این صورت کاربران ناچار به تعویض و یا خرید نمونه طرح میشوند.  این امر مشکلات جبران ناپذیری از جمله نوسانات و ایرادهایی برای دستگاه و یا خودرو مشتری می شود به منظور رفاه حال مشتریان عزیز دیاگ کالا اقدام به تهیه نمونه اورجینال کابل های عیب یاب نموده است.
لوازم جانبی

رتبه بندی :  

کابل OBD2 دیاگ GDS جهت اتصال دستگاه دیاگ GDS به خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، بر اثر استفاده مکرر از کابل ممکن است دچار مشکلاتی از جمله فرسودگی ، پارگی و یا قطعی شود از این رو کاربر ناچار به تعویض کابل OBD2 دیاگ GDS می شود .

معمولا کابل های اورجینال توسط شرکت های سازنده فقط در پکیج دستگاه ارائه میشود در این صورت کاربران ناچار به تعویض و یا خرید نمونه طرح میشوند. این امر مشکلات جبران ناپذیری از جمله نوسانات و ایرادهایی برای دستگاه و یا خودرو مشتری می شود به منظور رفاه حال مشتریان عزیز دیاگ کالا اقدام به تهیه نمونه اورجینال کابل های عیب یاب نموده است.

کابل OBD2 دیاگ GDS

کابل OBD2 دیاگ GDS صورت اورجینال در بازار ایران براحتی قابل تهیه نمی باشد . این مجموعه توانایی فراهم کردن این کابل را به صورت عمده نیز دارد .

مجموعه دیاگ کالا برترین ارائه دهنده محصولات تعمیرگاهی، ارائه خدمات به شما دوستان و تعمیرکاران گرامی است.

 برای گفت و گو در واتس اپ کلیک کنید 

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید 

برای عضویت در کانال آپارات کلیک کنید 

برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09128861429 و یا 66937104 تماس بگیرید
و همچنین برای مشاوره حضوری به آدرس خیابان آزادی تقاطع اسکندری کوچه مرمر پلاک 7 واحد 1 مراجعه کنید .

ارتباط با دیاگ کالا

جهت دریافت رمز عبور برای دانلود تمامی فایل ها از سایت دیاگ کالا ابتدا در پیج اینستاگرام شرکت به آدرس @diagkalaعضو شوید و سپس نام فایل مورد نظر را به همراه اسکرین شات عضویت در پیج اینستاگرام را به واتس آپ 09128861429 ارسال کنید 

100 قلم

مرجع خاص

محصولات مرتبط

بر روی
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب
بستن
گفتگوی واتس اپ