حذف محدودیت سرعت ایسوزو
حذف محدودیت سرعت ایسوزو
حذف محدودیت سرعت ایسوزو

حذف محدودیت سرعت ایسوزو

تماس بگیرید
rating در حال حاضر هیچ نظری وجود ندارد
برداشتن محدودیت سرعت ایسوزو ها از  جمله کار های ضروری برای رانندگان  کامیون ها و کامیونت های جدید ایسوزو است زیرا این خودرو ها دارای محدودیت سرعت بر روی سرعت 90 کیلومتر هستند که هنگام سبقت دچار مشکلات فراوانی میشوند. هم چنین یکی دیگر از مشکلات اصلی دارندگان خودرو های ایسوزو در نسل یورو 4 این خودرو داشتن مخزن دود است که مجموعه دیاگ کالا تمامی این فرایند را به صورت نرم افزاری انجام میدهد.
نرم افزارها و دامپ

رتبه بندی :  

rating 0 نظر

حذف محدودیت سرعت ایسوزو

مجموعه دیاگ کالا حرفه ای ترین مجموعه در تامین نرم افزار های تخصصی و پروگرامینگ و دستگاه های عیب یاب خودرو در ایران می باشد .

همان طور که می دانید کامیون های ایسوزو ی 8 - 6 - 5 تن و کشنده های FVZ و FVR در جاده های ایران در حال رفت و آمد می باشند .

برای سرعت این کامیون ها یک استانداردی تعریف شده که میزان آن 90 کیلومتر می باشد .

اما از نظر فنی سرعت مورد قبول برای کامیون های ایسوزو بیشتر از 90 کیلومتر بر ساعت می باشد چرا که رانندگان گرامی در هنگام رفت و آمد و سبقت گرفتن دچار مشکل نشوند .

خودرو های ایسوزو که معروفیت بسیار بالایی دارند محصول کشور ژاپن می باشند که معروفیت خود را به خاطر کیفیت محصولات خود، در جهان کسب کرده است .

اولین محصول تولیدی این خودرو سازی توسط شرکت بهمن دیزل مونتاژ و به بازار عرضه شد .


این محدودیت سرعت در خودرو های ایسوزو در ایران بوده و روی خودرو های این کمپانی در خارج از کشور همچنین محدودیتی وجود ندارد .
حذف محدودیت با استفاده از این دستگاه کاملا به صورت حرفه ای انجام می شود حتی بدون باز کردن هیچ قطعه ای و همه ی ایرادات مربوط به شتاب و محدودیت سرعت با نرم افزار های تخصصی قابل رفع است .

 هم چنین خوردو های جدید ایسوزو دارای استاندارد های یورو 4 هستند که یکی از این تغییرات  نسبت به نسل قدیمی اضافه شدن مخزن دود در این خودرو هاست که همین باعث به وجود آمدن مشکلاتی زیاد برای رانندگان محترم این خودرو ها نیز شده است


- حذف و بر داشتن محدودیت سرعت ISUZU 
- حذف خطای EGR
- حذف سیستم EGR
- حذف سیستم های DPD و DPF


زمان تقریبی برای کار 10 دقیقه در نظر گرفته شده است و بستگی به مدل ECU دارد .

ضمنا تاکید می شود به هیچ عنوان خودروی خود را دست افراد غیر حرفه ای ندهید .

برای گفت و گو در واتس اپ کلیک کنید
 

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید

برای عضویت در کانال آپارات کلیک کنید

برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09128861429 و یا 66937104 تماس بگیرید
و همچنین برای مشاوره حضوری به آدرس خیابان آزادی تقاطع اسکندری کوچه مرمر پلاک 5 واحد 8 مراجعه کنید .


جهت دریافت رمز عبور برای دانلود تمامی فایل ها از سایت دیاگ کالا ابتدا در پیج اینستاگرام شرکت به آدرس  @diagkala عضو شوید و سپس نام فایل مورد نظر را به همراه اسکرین شات عضویت در پیج اینستاگرام را به واتس آپ 09128861429 ارسال کنید . 

(( از تماس برای دریافت کد خود داری کنید ))

100 قلم

مرجع خاص

محصولات مرتبط

بر روی
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب
بستن
گفتگوی واتس اپ